«КОНКУРЕНТНА КОНЦЕПЦІЯ ТРЦ: ЯК УСПІШНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ» - участь у конференції від UBC
18 травня відбулася конференція «КОНКУРЕНТНА КОНЦЕПЦІЯ ТРЦ: ЯК УСПІШНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ», організована спільнотою Ukrainian Building Community. На заході виступали…
Відкриття флагманського центру обслуговування абонентів «Київстар»
28 травня відбулося відкриття нового флагманського Центру обслуговування абонентів «Київстар» в самому центрі Києва, за адресою Хрещатик 13. У новому двоповерховому…
Конференція Української Асоціації Рітейлерів з питань безпеки та IT
26 травня Українська Асоціація Рітейлерів за підтримки «MTI Системи Безпеки» провела фокус-групу «Технології на варті рітейлу або шляхи підвищення рентабельност…
Участь у міжнародній конференції «Тyco Sensormatic 2015»
5-7 травня міжнародна компанія Tyco International Ltd. провела щорічну партнерську конференцію «Тyco Sensormatic 2015» в Римі для своїх ключових партнерів з кра…

Шукаєте системи безпеки та охорони для свого будинку, магазина, або промислового об'єкта, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо, адже ми знаємо про системи безпеки й комплектуючі абсолютно все.

Компанія «МТІ Системи Безпеки» пропонує комплексні системи безпеки, надаючи повний пакет послуг, включаючи проектування та монтаж, а також підбір обладнання та його гарантійне й сервісне обслуговування.

Для об'єктів роздрібної торгівлі ми радимо кращі антікрадіжні системи від світових лідерів на базі акустомагнітних або радіочастотних технологій, які допоможуть не тільки звести до мінімуму кількість крадіжок, а й дозволять уникнути зайвих витрат на персонал.

Найпростіший та найбільш популярний, але, в той же час, надійний та економічний елемент системи безпеки - відеоспостереження, - сьогодні являє собою унікальний комплекс високотехнологічних пристроїв, що мають інтелектуальні функції, які забезпечують доступ до системи з будь-якого куточка планети, всього в один клік.

Бажаєте знайти надійну автономну систему безпеки та охорони з винятковою надійністю спрацьовування, можливістю віддаленого доступу, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр? Фахівці компанії «МТІ Системи Безпеки» допоможуть підібрати кращі системи охоронної сигналізації під будь-який бюджет.

Крім того, ми надаємо послуги з підбору та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД), що дозволяють об'єднати будь охоронні пристрої в єдину систему, забезпечуючи 100% -ву надійність роботи кожного із засобів охорони.