Відеоспостереження і захист від кібератак
Охоронне відеоспостереження є одним з основних елементів системи безпеки будь-якого відповідального об'єкта. Його популярність зростає, використання стає повсюдним…
Крадіжки в магазинах: види, підходи, протидія
Як відзначають представники служб безпеки великих торгових мереж, в дуже великих магазинах, таких як, скажімо «Ашан», «Епіцентр» або «Метро» не проходить і дня…
У компанії «MTI Системи Безпеки» новий технічний директор
Наприкінці жовтня 2017 року компанія «MTI Системи Безпеки» посилила свою команду шляхом призначення нового технічного директора. Посаду зайняв Микола Федоров…
Антикрадіжні ворота - кращий захист. Результати дослідження
Магазинні крадіжки є справжньою проблемою для багатьох торгових точок. У різних країнах статистика відрізняється, але, скажімо в Великобританії розмах шкоди, судячи…

Шукаєте системи безпеки та охорони для свого будинку, магазина, або промислового об'єкта, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо, адже ми знаємо про системи безпеки й комплектуючі абсолютно все.

Компанія «МТІ Системи Безпеки» пропонує комплексні системи безпеки, надаючи повний пакет послуг, включаючи проектування та монтаж, а також підбір обладнання та його гарантійне й сервісне обслуговування.

Для об'єктів роздрібної торгівлі ми радимо кращі антікрадіжні системи від світових лідерів на базі акустомагнітних або радіочастотних технологій, які допоможуть не тільки звести до мінімуму кількість крадіжок, а й дозволять уникнути зайвих витрат на персонал.

Найпростіший та найбільш популярний, але, в той же час, надійний та економічний елемент системи безпеки - відеоспостереження, - сьогодні являє собою унікальний комплекс високотехнологічних пристроїв, що мають інтелектуальні функції, які забезпечують доступ до системи з будь-якого куточка планети, всього в один клік.

Бажаєте знайти надійну автономну систему безпеки та охорони з винятковою надійністю спрацьовування, можливістю віддаленого доступу, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр? Фахівці компанії «МТІ Системи Безпеки» допоможуть підібрати кращі системи охоронної сигналізації під будь-який бюджет.

Крім того, ми надаємо послуги з підбору та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД), що дозволяють об'єднати будь охоронні пристрої в єдину систему, забезпечуючи 100% -ву надійність роботи кожного із засобів охорони.