Китайські системи відеоспостереження небезпечні? У США вважають саме так
Історія з виявленням критичних вразливостей в камерах відеоспостереження китайського виробництва тягнеться досить давно. Ще в 2013 році анонімний користувач тематичного…
«MTI Системи Безпеки» - тепер «Техногард»
C 12 липня 2018 року компанія «MTI Системи Безпеки» - постачальник повного комплексу послуг в сфері технічної безпеки змінила назву на ТОВ «Техногард». Такі зміни…
Ринок СКУД зростає завдяки новим технологіям
Світовий ринок систем контролю і управління доступом в останні роки зростає досить активно. Так, за даними дослідницької компанії IHS Markit, середньорічний темп…
Sensormatic HBC - на сторожі краси і здоров'я
Компанія Tyco Retail Solutions - світовий лідер на ринку акустомагнітних протикрадіжних систем, випустила нову модель АМ-етикеток Sensormatic, спеціально розроблених…

Шукаєте системи безпеки та охорони для свого будинку, магазина, або промислового об'єкта, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо, адже ми знаємо про системи безпеки й комплектуючі абсолютно все.

Компанія «МТІ Системи Безпеки» пропонує комплексні системи безпеки, надаючи повний пакет послуг, включаючи проектування та монтаж, а також підбір обладнання та його гарантійне й сервісне обслуговування.

Для об'єктів роздрібної торгівлі ми радимо кращі антікрадіжні системи від світових лідерів на базі акустомагнітних або радіочастотних технологій, які допоможуть не тільки звести до мінімуму кількість крадіжок, а й дозволять уникнути зайвих витрат на персонал.

Найпростіший та найбільш популярний, але, в той же час, надійний та економічний елемент системи безпеки - відеоспостереження, - сьогодні являє собою унікальний комплекс високотехнологічних пристроїв, що мають інтелектуальні функції, які забезпечують доступ до системи з будь-якого куточка планети, всього в один клік.

Бажаєте знайти надійну автономну систему безпеки та охорони з винятковою надійністю спрацьовування, можливістю віддаленого доступу, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр? Фахівці компанії «МТІ Системи Безпеки» допоможуть підібрати кращі системи охоронної сигналізації під будь-який бюджет.

Крім того, ми надаємо послуги з підбору та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД), що дозволяють об'єднати будь охоронні пристрої в єдину систему, забезпечуючи 100% -ву надійність роботи кожного із засобів охорони.