Відеоаналітіка як драйвер ринку систем безпеки
На початку 2019 року аналітична компанія IHS Markit оприлюднила окремі результати масштабного дослідження світового ринку систем фізичної безпеки. Згідно з опубл…
Вітаємо з Новим роком!
Шановні партнери та колеги! Вітаємо вас з наступаючими Новим роком та Різдвом! Бажаємо, щоб зміна дати принесла вам багато удачі і успіхів в бізнесі, а всі негативн…
Системи безпеки все більш затребувані - підсумки 2018 року
Світовий ринок систем фізичного захисту продовжує зростати, причому досить активно - на 7-8% в рік, що з огляду на його істотний обсяг, є дуже хорошим показником…
CDVI пропонує оновлену версію ATRIUM - кращого в галузі ПЗ для СКУД
Система контролю доступу ATRIUM, розроблена світовим лідером галузі - компанією CDVI досягла нових висот продуктивності, ефективності та простоти використання…

Шукаєте системи безпеки та охорони для свого будинку, магазина, або промислового об'єкта, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо, адже ми знаємо про системи безпеки й комплектуючі абсолютно все.

Компанія «Техногард» пропонує комплексні системи безпеки, надаючи повний пакет послуг, включаючи проектування та монтаж, а також підбір обладнання та його гарантійне й сервісне обслуговування.

Для об'єктів роздрібної торгівлі ми радимо кращі антікрадіжні системи від світових лідерів на базі акустомагнітних або радіочастотних технологій, які допоможуть не тільки звести до мінімуму кількість крадіжок, а й дозволять уникнути зайвих витрат на персонал.

Найпростіший та найбільш популярний, але, в той же час, надійний та економічний елемент системи безпеки - відеоспостереження, - сьогодні являє собою унікальний комплекс високотехнологічних пристроїв, що мають інтелектуальні функції, які забезпечують доступ до системи з будь-якого куточка планети, всього в один клік.

Бажаєте знайти надійну автономну систему безпеки та охорони з винятковою надійністю спрацьовування, можливістю віддаленого доступу, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр? Фахівці компанії «Техногард» допоможуть підібрати кращі системи охоронної сигналізації під будь-який бюджет.

Крім того, ми надаємо послуги з підбору та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД), що дозволяють об'єднати будь охоронні пристрої в єдину систему, забезпечуючи 100% -ву надійність роботи кожного із засобів охорони.