Sensormatic представляє антікражних систему з хмари в новому каталозі
Компанія Sensormatic - світовий лідер в сфері Протикрадіжні обладнання представляє новий каталог своїх рішень, який тепер доступний для скачування на нашому сайт…
Помилкове спрацьовування антікражних системи: причини і методи боротьби
Анікражна система є ефективним засобом протидії розкраданням в торгових точках будь-якого розміру. Але буває так, що система починає подавати попереджувальний сигнал…
Під ковпаком у дрона?
Завдяки розвитку технологій і зусиллям китайських виробників, в світі стрімко зростає число радіокерованих дронів. У багатьох розвинених країнах вони вже стали…
«MTI Системи Безпеки» бере участь в Smart Agro Forum 2018
23 березня 2018 року в Києві відбувся Smart Agro Forum - масштабна тематична конференція, присвячена питанням автоматизації аграрної галузі та впровадження нових…

Шукаєте системи безпеки та охорони для свого будинку, магазина, або промислового об'єкта, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо, адже ми знаємо про системи безпеки й комплектуючі абсолютно все.

Компанія «МТІ Системи Безпеки» пропонує комплексні системи безпеки, надаючи повний пакет послуг, включаючи проектування та монтаж, а також підбір обладнання та його гарантійне й сервісне обслуговування.

Для об'єктів роздрібної торгівлі ми радимо кращі антікрадіжні системи від світових лідерів на базі акустомагнітних або радіочастотних технологій, які допоможуть не тільки звести до мінімуму кількість крадіжок, а й дозволять уникнути зайвих витрат на персонал.

Найпростіший та найбільш популярний, але, в той же час, надійний та економічний елемент системи безпеки - відеоспостереження, - сьогодні являє собою унікальний комплекс високотехнологічних пристроїв, що мають інтелектуальні функції, які забезпечують доступ до системи з будь-якого куточка планети, всього в один клік.

Бажаєте знайти надійну автономну систему безпеки та охорони з винятковою надійністю спрацьовування, можливістю віддаленого доступу, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр? Фахівці компанії «МТІ Системи Безпеки» допоможуть підібрати кращі системи охоронної сигналізації під будь-який бюджет.

Крім того, ми надаємо послуги з підбору та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД), що дозволяють об'єднати будь охоронні пристрої в єдину систему, забезпечуючи 100% -ву надійність роботи кожного із засобів охорони.