Про компанію

Більше 18 років компанія «Техногард» успішно працює на вітчизняному ринку систем технічної безпеки. Початком фактичної діяльності став 1996. Саме тоді, у складі групи компаній «МТІ», компанія «МТІ Системи Безпеки» розпочала свою роботу у форматі спеціалізованого департаменту, який обслуговував ритейлові структури, як самої групи компаній, так і її партнерів. У квітні 2004 року «МТІ Системи Безпеки» отримала статус самостійної бізнес одиниці, а в вереснi 2018 року була перейменована в «Техногард».

На сьогоднішній день компанія ««Техногард»» є успішним постачальником повного комплексу послуг у сфері технічної безпеки, а саме: проектування, поставок, монтажу, гарантійної та сервісної підтримки систем технічної безпеки.

Компанія «Техногард» має наступну спеціалізацію:

Протикрадіжні системи. Найбільш ефективними серед них вважаються розробки на базі акустомагнітних або радіочастотних датчиків. Антикрадіжні системи дозволяють не тільки знизити кількість крадіжок у роздрібній торгівлі, а й скоротити витрати на персонал.

Відеоспостереження. Будучи ключовим елементом системи безпеки і засобом інспекції та контролю, сучасні системи відеоспостереження представляють собою цілий комплекс високотехнологічних пристроїв з інтелектуальними функціями, які здатні повністю виключити крадіжки, проникнення сторонніх на об'єкт, допомогти у вирішенні спірних ситуацій і, звичайно ж, звести до мінімуму витрати на безпеку.

Системи контролю й управління доступом. СКУД є комплексним рішенням у складі програмно-апаратних технічних засобів для охорони об'єкта, перешкодою доступу сторонніх осіб та реєстрації відвідувачів. Фахівці компанії «Техногард» допоможуть не тільки підібрати обладнання під конкретні завдання і технічні та архітектурні особливості об'єкта, але й забезпечать інтеграцію СКУД з іншими засобами забезпечення безпеки об'єкта - охоронної та пожежної сигналізації, відеоспостереження.

Охоронні сигналізації. Системи охоронної сигналізації - це одне з найбільш ефективних рішень, що дозволяють забезпечити безпеку та недоторканність майна різного роду.

Крім оперативної подачі тривожного сигналу, система охоронної сигналізації гарантує:

  • Виняткову надійність спрацьовування;
  • Автономну роботу обладнання;
  • Непомітність і органічність в інтер'єрі;
  • Віддалений доступ до системи безпеки.

СКС, ЛВС, телефонія. Робота сучасного бізнесу не можлива без ІТ. Фундаментом сучасних ІТ-систем бути структуровані кабельні мережі, на основі яких розгортається локальні обчислювальні мережі (ЛОМ), системи IP-телефонії, відеоконференцзв'язку (ВКЗ) і власне IP-базовані системи безпеки.

Однією з відмінних характеристик діяльності компанії «Техногард» є застосування комплексного управління проектами. У результаті використання кращих практик РМВОК підвищується ефективність і швидкість впровадження проектів, а також їх якісні показники.

Співпрацюючи з компанією «Техногард» Ви можете бути впевнені, що на Ваш захист працюють кращі технології ІТ і безпеки, що всі розгорнуті системи функціонують коректно і шанси зловмисників зведені до нуля.