Новини

11.12.2018

Системи безпеки все більш затребувані - підсумки 2018 року

Світовий ринок систем фізичного захисту продовжує зростати, причому досить активно - на 7-8% в рік, що з огляду на його істотний обсяг, є дуже хорошим показником. Так, за даними аналітичної компанії Memoori, в 2018 році глобальний ринок таких рішень досягне позначки в $ 31,5 млрд. Прогноз в середньостроковій перспективі теж вельми сприятливий - зростання, в середньому, на 7% щороку. У підсумку, як очікується, через п'ять років обсяг сегмента перевищить $ 44 млрд.
У звіті також відзначається, що в 2018 році більше 30% ринку займали китайські компанії (головним чином за рахунок активного зростання обсягів продажів у сфері систем відеоспостереження) і як очікується, їх частка буде збільшуватися і надалі.

При цьому всього півтора десятка світових компаній займають більше 60% всього світового ринку систем фізичної безпеки. Їх спільна частка наближається до $ 19 млрд. Одним з лідерів тут довгі роки залишається Tyco Retail Solution (їй, нагадаємо, належить бренд Sensormatic), партнером якої в Україні є компанія «Техногард».

Аналітики відзначають, також явну тенденцію консолідації світового ринку систем фізичної безпеки. Так, якщо загальний обсяг угод, пов'язаних зі злиттями й поглинаннями в 2017 році склав тут $6 млрд, то за підсумками 2018 року його перевищить $7,4 млрд. Дрібним виробникам буде дедалі складніше виступати в таких умовах, тому, як очікується, хвиля об'єднань продовжиться . При цьому, як показує дослідження, основних мотивів для консолідації три: розширення географії присутності, отримання нових технологій і протистояння експансії китайських брендів. Останнє актуально, головним чином, для американських і європейських компаній.