Новини

05.02.2019

Відеоаналітіка як драйвер ринку систем безпеки

На початку 2019 року аналітична компанія IHS Markit оприлюднила окремі результати масштабного дослідження світового ринку систем фізичної безпеки. Згідно з опублікованими даними одним з найбільш динамічних напрямів є відеоаналітіка, зокрема, системи розпізнавання осіб, предметів і автомобільних номерів. Останній сегмент, на думку аналітиків, буде рости темпами, що перевищують 20% на рік, як мінімум найближчі кілька років. Так вже до 2022 року очікується, що обсяг одного тільки ринку відеоаналітіческіх систем для розпізнавання автомобільних номерів перевищить $ 800 млн.

Важливим аспектом розвитку є зростаюча обчислювальна потужність цифрових камер відеоспостереження. Більш потужні процесори і ефективні алгоритми стиснення все частіше дозволяють відмовитися від значної частини спеціалізованих серверів і виробляти всю основну обробку даних безпосередньо на камері. Як наслідок, вартість, інтелектуальних систем охоронного відеоспостереження буде знижуватися, але їх більш широке поширення посприяє зростанню глобального ринку. Надалі очікується також, що системи розпізнавання автомобільних номерів будуть інтегровані з комплексами розпізнавання осіб на одному пристрої (зараз дві ці функції виконують різні камери). Роботи в даному напрямку вже ведуться.

Нагадаємо, що «Техногард» є партнером в Україні таких світових лідерів сегмента інтелектуального відеоспостереження як Tyco Security Products, Agent Vi, Cognitec і інших, а фахівці нашої компанії володіють багаторічним досвідом і високою кваліфікацією в області реалізації складних проектів в сфері комплексних охоронних систем.
Детальні консультації по системам технічної безпеки ви можете отримати, звернувшись до наших експертів.