Новини

26.02.2019

«Техногард» демонструє інноваційне рішення для АПК на виставці «АгроВесна-2019»

Компанія «Техногард» продемонструвала інноваційне рішення власної розробки - потокові ваги, призначені для зважування зерна при відвантаженні з комбайна в зерновоз. Комплекс дозволяє організувати точний облік і контроль зерна на етапі «поле-елеватор». Система була представлена в рамках експозиції на виставці «АгроВесна 2019», яка проходила в період з 19 по 24 лютого на території київського Міжнародного виставкового центру.

Розроблені фахівцями «Техногард» і вже запатентовані потокові ваги для контролю і обліку зерна мають ряд переваг в порівнянні з традиційними технологіями зважування, прийнятими на підприємствах АПК. По-перше, це висока точність вимірювання - похибка не перевищує 3,5%, по-друге, обмін даними і передача їх в центр контролю здійснюється за допомогою надійного радіоканалу. До того ж для комплексу характерна висока мобільність і швидкість роботи - весь процес монтажу/демонтажу вагiв займає 30 хвилин, а їх робота не впливає на швидкість відвантаження зерна. Відзначимо також, що дане рішення може використовуватися в якості окремого продукту або як частина системи автоматизації елеваторів (САЕ).

«Ми вперше беремо участь у виставці такого масштабу і представляємо рішення, яке не має аналогів в Україні. Це ваги для комбайнів. Прилад дозволяє вимірювати вагу зерна, відвантаженого в зерновоз або бункер-перевантажувач, і в реальному часі отримувати інформацію про вагу, що прив'язанома до конкретного комбайну. Фактично це контроль ваги зерна на етапі «поле-елеватор», який також виключає можливість його крадіжки», - зазначив Павло Щербань, керівник інноваційного відділу компанії «Техногард».

Нагадаємо, що «Техногард» понад 20 років працює на ринку систем безпеки України. Одним з напрямків діяльності компанія також є розробка систем контролю і обліку для агропромислового комплексу.