Новини

11.03.2019

«Техногард» представляє каталог продукції Sensormatic 2019 року

Компанія Sensormatic, що входить до складу Johnson Controls, представила оновлений каталог продукції, в якому зібрані всі новітні розробки виробника в сфері антікражних систем і RFID-технологій. У числі нових рішень можна відзначити, зокрема, малопомітні камери Synergy Camera з роздільною здатністю 2 Мп, які можуть бути встановлені безпосередньо на стійку корпусу акустомагнітної антени, що підвищує ефективність антікражних системи за рахунок можливості візуального контролю.

Також з'явилися RFID-детектори Overhead EAS System, що розміщуються на стелі - таке виконання дозволяє зробити їх непомітними для відвідувачів. Крім того, в каталозі представлені антікражние ворота з функцією металодетектора, яка забезпечує надійний захист від розкрадань із застосуванням т.зв. booster bag - сумки, екранованої за допомогою багатошарової металевої фольги. Повну версію буклету можна скачати за посиланням на нашому сайті.

Нагадаємо, що в Україні увесь спектр високоефективних антікражних рішень Sensormatic доступний у офіційного дистриб'ютора - компанії «Техногард».