Новини

05.04.2019

Світовий ринок СВН зростає за рахунок VSaaS і систем «безпечне місто»

За результатами 2018 року загальний обсяг продажів продуктів і послуг на світовому ринку систем охоронного відеоспостереження склав понад $37,2 млрд - такі дані наводить дослідницька компанія BIS Research. При цьому, як очікується, в подальшому, середньорічні темпи зростання складуть не менше 16%, як мінімум до 2023 року - до цього часу обсяг сегмента досягне показника в $75 млрд, а, можливо, і більше. Переважна частина цієї суми буде витрачена на апаратні продукти (головним чином, цифрові відеокамери), в той же час зростає попит на програмні рішення -відеоаналітіку і системи централізованого управління. Потужний імпульс до зростання світового ринку дають державні і регіональні програми, пов'язані з побудовою систем типу «безпечне місто» - особливо сильно даний фактор відчувається в країнах ЄС. Крім того, зростання продажів, на думку аналітиків, буде стимулювати збільшення попиту на натільні камери (наприклад, для потреб поліції) і все більш широке використання дронів в комплексних системах СВН.

Найбільш динамічно розвивається сегмент хмарних сервісів VSaaS ( «відеоспостереження як послуга»), розробки в даному напрямку пропонують сьогодні практично всі великі світові гравці галузі СВН. Обсяг цього ринку за підсумками 2018 року оцінювався в $1,2 млрд, але його зростання прогнозується на рівні 20% в рік - такі дані наводить аналітична компанія Memoori. При цьому паралельно розвивається і сегмент хмарних рішень «СКУД як послуга» (ACaaS), але його річний обсяг, поки що становить $0,5-0,6 млрд, що за світовими мірками зовсім небагато. У той же час, наголошується, що основними користувачами як VSaaS, так і ACaaS є (і, очевидно, залишаться в майбутньому) компанії сегмента малого та середнього бізнесу. Великі замовники, поки, вважають за краще, вкладати кошти у власні локальні СВН і СКУД.

Нагадаємо, що компанія «Техногард» пропонує своїм замовникам системи охоронного відеоспостереження для об'єктів будь-якого масштабу, а також володіє двадцятирічним досвідом їх установки і обслуговування.