Новини

18.05.2019

Техногард в Казахстані: підсумки виставки Securex Kazakhstan 2019

Як відомо, «Техногард» давно і успішно розвиває бізнес не тільки в Україні, а й за її межами. Один з офісів компанії активно працює в Казахстані, пропонуючи місцевим замовникам кращі в галузі антікрадіжні системи і комплексні рішення. Не обходиться і без участі в тематичних заходах.

Так з 24 по 26 квітня в столиці Казахстану, Алмати, проходила дев'ята щорічна галузева виставка Securex Kazakhstan 2019 «Охорона, безпека, Засоби порятунку і протипожежний захист», в рамках якої була також розгорнута виставкова експозиція «Техногард». На стенді компанії можна було побачити новітні і найбільш ефективні антікражні системи виробництва Sensormatic, частина з яких надійшла на ринок нещодавно.

Зокрема, великий інтерес відвідувачів, яких в цьому році було кiлька тисяч, викликала антікрадіжна система Sensormatic Ultra 1.5m ABS Pedestal. Головною перевагою моделі, окрім традиційних для виробника надійності і якості виконання, є практично ідеальне співвідношення ціни і функціональності. Купуючи таку систему замовник, фактично отримує рішення високого класу за ціною бюджетної моделі. Sensormatic Ultra 1.5m захищає входи шириною до 1,5 метрів, має ударостійкий корпус, оснащеной візуальною та звуковою сигналізацією, а також механізмом захисту від помилкових спрацьовувань та засобів протидії роботі системи (antijammer).

Акустомагнітні ворота Sensormatic Ultra 1.8m Acrylic Pedestal, які також були представлені на виставці — це вже рішення більш високого класу. Модель поєднує легкість конструкції і високу надійність, захищає входи шириною від 1,8 до 3,6 метра, а також працює з контролером Sensormatic AMS9080. Система оснащена не тільки аудіовізуальною сигналізацією, але і вбудованим детектором радіо перешкод, а також захистом від помилкових спрацьовувань та засобів протидії роботі системи (antijammer). Зовнішній вигляд антени дозволяє ідеально вписати її в інтер'єр будь-якого приміщення, включаючи засклені фасади.

Ще більш розвинену функціональність має система Sensormatic Synergy. Крім базових можливостей, рішення також дозволяє вбудувати детектор металу і перешкод (опціонально), здійснювати відеопідтвердження подій тривоги, відстежувати активність покупців в магазині і т.д. При цьому обслуговування і моніторинг системи може здійснюватися дистанційно.

Але, одним з найбільш цікавих рішень Sensormatic можна назвати унікальну хмарну платформу Shrink Management as a Service (SMaaS). Це нове слово в сфері антікрадіжних систем. Програмний комплекс дозволяє здійснювати ефективне управління комплексом будь-якого масштабу, веде проактивний аналіз з метою запобігання і профілактики розкрадань, формує аналітичні звіти. Завдяки інноваційним можливостям, які забезпечує Sensormatic SMaaS, замовник може не тільки підвищити ефективність і керованість своїх антікрадіжних систем, але і здатен домогтися скорочення операційних витрат.

Разом з тим, на стенді «Техногард» був представлений і широкий спектр антікрадіжних бірок, етикеток та іншої продукції Sensormatic.

Незважаючи на те, що Securex Kazakhstan 2019 була досить насиченою, адже свої рішення тут представляла понад сотня компанія, розробки, представлені на стенді «Техногард» опинилися в центрі уваги і були належним чином оцінені гостями виставки. До того ж, в ході спілкування з відвідувачами вдалося зав'язати чимало нових знайомств, оскільки антікрадіжні системи Sensormatic викликають жвавий інтерес учасників ринку, а значить, бізнес «Техногард» в Казахстані і далі буде активно розвиватися.