Новини

06.06.2019

Інноваційні можливості платформи Sensormatic TrueVUE доступні з хмари

Компанія Sensormatic Solutions, що входить до складу корпорації Johnson Controls, оголосила про новий етап розвитку платформи для проведення комплексної інвентаризації TrueVUE Inventory Intelligence. Тепер всі інноваційні можливості рішення доступні з хмари Google Cloud Platform у відповідності до моделі SaaS (Software as a Service — «програмне забезпечення як послуга»). Цей крок став відповіддю на потребу ринку рітейлу в автоматизованих, функціональних і захищених системах обліку товарно-матеріальних цінностей. Хмарна платформа TrueVUE не тільки дозволяє проводити інвентаризацію з високою точністю, але і відкриває перед замовниками нові можливості в сфері прогнозної аналітики. Більш того, хмарна концепція дозволяє побудувати більш гнучку модель використання і оплати сервісу, а також дає впевненість в тому, що система завжди оновлена до останньої версії і забезпечена найкращою технічною підтримкою і кіберзахисту.

Сьогодні Sensormatic TrueVUE використовується величезною кількістю рітейлерів по всьому світу і модель SaaS дозволить їм перейти на новий рівень розвитку, а також істотно поліпшити процес взаємодія з клієнтами, за рахунок використання передових аналітичних інструментів. Хмару TrueVUE представлено у вигляді декількох пакетів, доступних по передплаті, це, в разі потреби дозволить легко додавати і прибирати ті чи інші функціональні можливості відповідно до потреб бізнесу.

На сьогоднішній день комплексна платформа TrueVUE Inventory Intelligence дає в руки рітейлерів безпрецедентний за своєю функціональністю інструментарій, який дозволяє здійснювати не тільки всебічний облік ТМЦ, аналіз складських запасів, резервування товару, але також забезпечує підтримку завдань, пов'язаних з інтернет-торгівлею.

Зокрема, завдяки інтеграції з хмарою, інформація про наявність / відсутність товару може оперативно передаватися на онлайн-майданчик торгової компанії, що дозволяє завжди підтримувати актуальний асортимент продукції на веб-сайті. Крім того, платформа TrueVUE володіє розвиненим інтерфейсом API, який істотно спрощує процес інтеграції платформи з іншими системами, використовуваними в компанії.

«Сьогодні рітейлери більше не покладаються на окремі канали продажів, вважаючи за краще використовувати всі можливі шляхи реалізації товару. Але, для такої торгівлі потрібна певна ступінь уніфікації процесів і наборів даних, який може бути переданий в режимі реального часу і доступний для роздрібних продавців в будь-який час і в будь-якому місці», - зазначає Брент Браун, віце-президент і генеральний директор Global Inventory Intelligence , Sensormatic Solutions - «наочність і доступність товарів в режимі реального часу є сьогодні основним фактором успішних продажів. Система TrueVUE SaaS вже допомагає рітейлерам забезпечувати точність інвентаризації на рівні 99%, завдяки гнучким і легко масштабується процесам».

Нагадаємо, що в Україні весь спектр високоефективних антікражних рішень Sensormatic доступний у офіційного дистриб'ютора - компанії «Техногард».