Новини

07.06.2019

«Техногард» представляє інтелектуальні рішення V-Count для підрахунку відвідувачів

Компанія «Техногард» пропонує своїм партнерам і замовникам спектр інноваційних рішень V-Count, призначених для підрахунку відвідувачів, побудови теплових карт і всебічного бізнес-аналізу даних про клієнтів. Розробки V-Count визнані в усьому світі і сьогодні представлені в 110 країнах на десятках тисяч об'єктів. Рішеннями компанії користуються такі світові бренди як GAP, Nike, Sephora, Samsung, Vodafone, Samsonite, Columbia, Gucci, Intersport і багато інших.

В основі рішень V-Count лежить комплексна хмарна інтелектуальна платформа, яка використовує технології машинного навчання. Використовуючи дані надходять від спеціальних камер спостереження і фірмових сенсорів (встановлюваних в магазинах, ТРЦ або будь-яких інших об'єктах, де необхідний облік відвідувачів) система виробляє їх всебічний аналіз і видає деталізовані звіти. Отримані відомості є цінним джерелом оперативної і точно інформації, використання якої дозволяє підвищити лояльність і задоволеність покупців, виявити сильні і слабкі сторони маркетингових кампаній, а, головне, збільшити конверсію. Сьогодні V-Count пропонує цілий ряд комплексних систем, кожна з яких орієнтована на виконання певного завдання:

  • V-Count People Counting - рішення для підрахунок відвідувачів
  • V-Count Queue Management - система управління чергами
  • V-Count Heatmap - комплекс для побудови теплових карт
  • V-Count MAG - платформа для аналізу віку, статі та настрою відвідувачів

Розробки V-Count можуть використовуватися не тільки в магазинах і ТРЦ, але також в аеропортах, автосалонах, бібліотеках, музеях, АЗС, будівлях державних структур та інших місцях скупчення людей.

Дізнатися більше про інноваційні рішення V-Count можна безпосередньо на нашому сайті або звернувшись безпосередньо до фахівців «Техногард».