Новини

20.09.2019

Sensormatic захистив вже 70 млрд одиниць товарів

Компанія Sensormatic Solutions — світовий лідер в сфері протикрадіжних систем для сфери роздрібної торгівлі, що входить до складу корпорації Johnson Controls, оголосила про те, за допомогою її рішень у всьому світі вже захищено понад 70 млрд одиниць споживчих товарів. Зокрема:

- Більш 13 млрд жорстких акустомагнітних міток було використано для захисту предметів одягу

- За останній рік за допомогою вбудованих етикеток Sensormatic для мікрохвильової печі було захищено понад 75 млн одиниць м'ясних виробів.

- Кількість жорстких RFID-датчиків Sensormatic, поставлених на світовий ринок, перевищило 10 млрд одиниць

У спеціальному повідомленні, присвяченому цьому своєрідному ювілею, йдеться про те, що глобальні збитки від крадіжок в магазинах продовжують рости — за деякими даними вони досягають $ 100 млрд на рік. Тому, значення протикрадіжних рішень також суттєво збільшується.

«Використання наших продуктів дозволяє домогтися істотного зниження втрат, пов'язаних з розкраданнями товарів в магазинах. Про це говорить досвід клієнтів Sensormatic, що працюють по всьому світу. Замовники довіряють нашим інноваціям, і ми очікуємо продовження плідної співпраці», — сказав Бйорн Петерсен, президент Sensormatic Solutions.

Також наголошується, що сьогодні велика частина захисних акустомагнітних етикеток Sensormatic наносяться виробниками продукції або пакувальними компаніями відразу на етапі виробництва, що істотно спрощує процес захисту товару для роздрібних продавців. Ще однією тенденцією, яку відзначає виробник, є збільшення попиту на RFID-рішення Sensormatic, особливо з боку великих магазинів одягу.

З огляду на поточні тренди, компанія пропонує комплексну концепцію управління рухом товару і захисту його від крадіжок під назвою STaaS (Source Tagging as a Service), яка дозволяє клієнтам концентрувати зусилля на своїй основній діяльності. При цьому все, що пов'язано з безпекою матеріальних активів можна доручить професіоналам, в ролі яких виступають фахівці Sensormatic або локальних партнерів компанії, оплачуючи лише вартість їх послуг. Такий підхід вже допомагає рітейлерам по всьому світу допомагає не тільки збільшувати продажі і скорочувати втрати від крадіжок, але і знижувати витрати на робочу силу.

Нагадаємо, що компанія «Техногард» багато років є офіційним дистриб'ютором Sensormatic в Україні і успішно пропонує повний спектр товарів і послуг виробника своїм партнерам по всій країні.