Система подсчета для конвейера

Компанія «Техногард» пропонує спеціальний комплекс, призначений для автоматичного пiдрахунку різних продуктів, що переміщуються по конвейру - мішків, ящиків, палет і т.д.

Апаратної основою рішення є електронний оптичний лічильник, який призначений для підрахунку переміщаються об'єктів, послідовно перетинають зону контролю пристрою. При досягненні кількості підрахованих об'єктів, заданого оператором, лічильник видає відповідний сигнал. Крім того, він зберігає архівну інформацію про накопичених значеннях (в тому числі в розрізі кодів продукції), аварійних ситуаціях і відключенні харчування.

Принцип роботи лічильника заснований на підрахунку кількості перетинів двох ідентичних оптичних каналів рухомими об'єктами. Справа в тому, що якісно підраховувати переміщалися об'єкти за допомогою одного оптичного каналу, як правило, неможливо. Головним чином через те, що при русі підраховуваних об'єктів транспортер, в ряді випадків, може здійснювати відкат назад, або самі об'єкти можуть зміщуватися через вібрації транспортного механізму (В цьому випадку, можливі хибні щодо). Використання як мінімум двох оптичних каналів виключає подібну ситуацію. При цьому лічильник, пропонований нашою компанією підтримує можливість підключення третього (сигнального) оптичного каналу.

У числі переваг пропонованої системи:

  • Рішення використовує лазерний промінь, точність якого значно вище, ніж у джерел ІЧ-випромінювання (які використовуються в більшості подібних систем)
  • Немає необхідності в постійному і стабільному висвітленні місця підрахунку тари (на відміну від систем основаних на відео реєстрації)
  • Лічильник може бути встановленi на рухливий конвеєр
  • Час автономної роботи від акумулятора становить до 10 годин
  • Передача даних по Wi-Fi
  • Не потрібно складне ПО

Основні технічні характеристики

Систематична похибка рахунку

Відсутня при дотриманні правил монтажу та експлуатації

Збереження показань

Не менше 40 років при відсутності живлення

Комунікаційний інтерфейс

Wi-Fi

Режим роботи

Цiлодобовий

Споживана потужність

Не бiльше 3 ВА

Захист від пилу і води

IP 65

Маса комплекту

Не бiльше 1 кг

Максимальна швидкість підрахунку об'єктів

30 шт/с

Система подсчета для конвейера
Заказать презентацию